Strona główna » Uncategorized » Było zabawnie i magicznie…

Było zabawnie i magicznie…

6 marca 2014

a śmiech przeplatał się z refleksją , gdy przed licznie zgromadzoną publicznością prezentowały się kolejno grupy teatralne działające przy Centrum Kultury.

Pierwsza grupa , która zaprezentowała swoje przedstawienie była zorganizowana tylko na czas ferii zimowych . Przedstawiła „Owocowo-warzywne abecadło” animując kukiełkami, które wykonała samodzielnie, specjalnie do tego przedstawienia.

Kolejny występ, to debiut najmłodszej grupy teatralnej, która zaprezentowała przedstawienie pt. „Moje-nie moje” i zachwyciła publiczność swoim wdziękiem.

Sporą dawkę artystycznych przeżyć zafundował widzom Teatr „A co”. W ich wykonaniu zabawny spektakl „Inne kaczątko” oczarował nie tylko naturalnością ale też energią i spontanicznością.

Kolejne przedstawienie i kolejny zachwyt. Teatr „Figle-Migle” z przedstawieniem „Pod-grzybek”, to popis aktorskich umiejętności. Za pomocą skromnych rekwizytów dzieci przepięknie opowiedziały historię o śmierci , przyjaźni i miłości.

Również seniorzy mieli swoje „pięć minut” podczas tego obfitującego w artystyczne wydarzenia dnia. Ich występ , to wykonanie kilku piosenek autorstwa Tadeusza Kożubowskiego, które spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Nagrodą za piękne występy były nie tylko gromkie brawa ale także upominki – wielkie, pluszowe serca, które artyści otrzymali od Wójta Gminy Troszyn Edwina Mierzejewskiego, który pogratulował dzieciom występu i podkreślił duży wkład pracy organizatorów.

I tak minął ostatni dzień lutego, dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.

SONY DSC

 

 

Uncategorized