Klub Seniora”Pod Wierzbami”

Od 2007r. uczęszczają do klubu seniorzy, którzy właśnie tu, w klubie „Pod wierzbami”, pod okiem Grażyny Kornackiej przygotowują programy artystyczne i nie tylko…Spotkanie karnawałowe

W serdecznej atmosferze i przy suto zastawionym stole seniorzy z klubu „Pod Wierzbami”  spędzili ostatni dzień karnawału. Uczestnicy klubu potrafią się dobrze bawić i wykorzystują każdą okazję do wspólnych spotkań, podczas których doskonalą swoje różne umiejętności. Tym razem kulinarne, bowiem potrawy na stole to seniorów dzieło – bardzo smaczne i wykwintne. Brawo za aktywność i chęci.


 

SENIORZY NA DOŻYNKACH

Troszyn 2011


 

Klub Seniora „Pod Wierzbami”

Tak to się zaczęło….
W roku 2007 Centrum Kultury wysłało zaproszenie-niespodziankę do wszystkich seniorów w Troszynie. Niespodzianką dla zaproszonych gości była uroczysta wigilia i prezentacja Jasełek przez dzieci z grupy teatralnej „Figle-Migle”…… a naszym celem zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w klubie seniora „Pod wierzbami”.
No i udało się……
Klub seniora działa już 4 lata a jego członkowie  organizują spotkania po to, żeby ciekawie spędzić swój wolny czas. I zapewniamy…… jest ciekawie a przede wszystkim śpiewająco, bowiem seniorzy chcą śpiewać nie tylko dla siebie ale również dla innych. Prezentują swoje wokalne umiejętności na małych i dużych imprezach kulturalnych. Ale ich zainteresowania nie skupiają się wyłącznie na tworzeniu programów artystycznych. Seniorzy organizują spotkania integracyjne z innymi klubami (np. z klubem seniora „Wrzos” z Ostrołęki ), wieczorki taneczne , wieczerze wigilijne, wycieczki ( Licheń, Gietrzwałd, Św. Lipka, Obory, Pacowa Chata w Krypnie Wielkim).
Przed nimi kolejne wyzwanie: Przegląd Piosenki Klubowej w Baranowie….. trzymajcie kciuki!